Nieuwsbericht Inloopbijeenkomst nieuwbouw basisschool De Hoeksteen
Gepubliceerd op: 07 juli 2011
Zoals bekend starten wij binnenkort met de sloop en nieuwbouw van basisschool De Hoeksteen. De gemeente wil u graag op de hoogte houden van de ontwikkelingen van dit project. Daarom organiseren wij op donderdag 14 juli 2011 tussen 16.00 – 18.00 uur een inloopbijeenkomst in het gemeentehuis.
Tijdens deze middag zijn de aannemer, SKA , het schoolbestuur COPW en de gemeente vertegenwoordigd om u hierover te informeren.
De gemeente en CPOW hebben besloten om de 6 sociale huurwoningen en de school te laten ontwikkelen door SKA. SKA heeft hiervoor onlangs een omgevingsvergunning ingediend. Tijdens de schoolvakantie verhuist de school naar de tijdelijke locatie in de Van Beekstraat 3. De school wordt direct na de verhuizing gesloopt.
SKA heeft geen opdracht gekregen om de twee woningen te bouwen op de locatie van het huidige speeltuintje. De gemeente zal de ontwikkeling van deze locatie binnenkort aanbesteden. De speelmogelijkheid komt terug op de huidige locatie van De Hoeksteen.
In de jaren 2008 en 2009 is de gemeente bezig geweest om plannen voor te bereiden voor de nieuwbouw van De Hoeksteen. Dit heeft geleid tot meerdere inspraakavonden, waarbij de avond in oktober 2009 de laatste is geweest. De stedenbouwkundige studie is in december 2009 door de raad vastgesteld. Aansluitend hebben het schoolbestuur CPOW en de gemeente de nieuwbouw voorbereid. Dit heeft in februari 2011 geleid tot een bestemmingsplan overeenkomstig deze stedenbouwkundige studie.

