gemeente Landsmeer | Eerste slachtoffer coronavirus Landsmeer

Nieuwsbericht Eerste slachtoffer coronavirus Landsmeer

Gepubliceerd op: 27 maart 2020 10:10

Vandaag hebben wij het droevige bericht ontvangen dat op woensdag 25 maart een 66-jarige inwoner van Landsmeer helaas aan de gevolgen van het coronavirus in het ziekenhuis is overleden. Daarmee is dit het eerste slachtoffer van het coronavirus in onze gemeente.

Wij betreuren het zeer dat het coronavirus het eerste slachtoffer binnen onze gemeentegrenzen heeft geëist. Mijn medeleven gaat uit naar de naasten. Het moet zwaar zijn voor vrienden en familie om met dit verdriet om te gaan. Ik wens ze, namens de gehele gemeenschap van Landsmeer, veel sterkte. Laten we, al is het figuurlijk, om hen heen gaan staan en ze extra steun bieden in deze moeilijke tijd."